Zobrazen jediný výsledek

 • Nivea Deo Roll-on Reines und sensibles Antitranspirant 50ml

  Nivea Deo Roll-on Reines und sensibles Antitranspirant 50ml

  117 

  Nivea Deo Roll-on Reines und Sensibles Antitranspirant je antiperspirantní a deodorantní produkt v kulatém válci o objemu 50 ml. Následující popis vychází z informací uvedených na oficiálních stránkách Nivea:

  Tento antiperspirant a deodorant je speciálně navržen pro citlivou pokožku podpaží. Jeho účinná receptura obsahuje jemné složky, které redukují pocení a neutralizují nepříjemný zápach. Díky svému účinku je tento deodorant ideální pro každodenní použití.

  Produkt neobsahuje alkohol ani barviva a je obohacen o složky, které chrání citlivou pokožku podpaží před podrážděním a zanechávají ji hebkou a jemnou. Jeho jemná a příjemná vůně zanechává pocit svěžesti po celý den.

  Antiperspirant a deodorant Nivea Deo Roll-on Reines und Sensibles je snadno aplikovatelný díky praktickému kulatému válci. Jeho složení a účinnost byly dermatologicky testovány a je vhodný i pro citlivou pokožku.

  Celkově se jedná o produkt, který nabízí účinnou ochranu proti pocení a zápachu, a zároveň pečuje o citlivou pokožku podpaží.