Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Dárkové balení Veuve Clicquot Rosé Champagne Fridge 0

  Dárkové balení Veuve Clicquot Rosé Champagne Fridge 0,75 l 12%

  1 875 

  Mini chladnička s novým designem vyvinutým ve spolupráci se společností SMEG.
  Veuve Clicquot Fridge je odvážný model inspirovaný chladničkami z 50. let minulého století. V „solaire“ žluté barvě, ikonické pro Veuve Clicquot, a „rosé“ růžové barvě je chladicí box ztělesněním nespoutané kreativity šampaňského domu a jeho umění znovu objevovat předměty každodenní potřeby a přetvářet je v objekty naší touhy. 
  Nové vydání ikonické Veuve Clicquot Fridge, chladícího boxu ve tvaru lednice, vytvořeného ve spolupráci s inovátorskou společností SMEG. Nyní neobsahuje plasty a je vyroben z recyklovaného plechu s odnímatelnou vložkou z odpadu z cukrové třtiny. Můžete jej pak využít jako jako designovou krabici.
  Chladicí box Clicquot Fridge uchová jakoukoli láhev vychlazenou až dvě hodiny a je neomezeně recyklovatelný.

 • Veuve Clicquot Brut Ice Jacket 0

  Veuve Clicquot Brut Ice Jacket 0,75 l 12 %

  1 375 

  Šampaňské Veuve Clicquot Brut je lahodné šampaňské víno, jehož svěžest z něj tvoří dokonalý aperitiv, a díky své hloubce skvěle doplní hlavní chod. Zkuste ho například se sladkovodním rakem, telecím masem, houbami nebo tvrdým zralým sýrem typu Comté.

 • Whisky sada Chivas Regal Blending 6x0

  Whisky sada Chivas Regal Blending 6×0,05 l 40%

  1 550 

  Namíchejte si svůj vlastní blend. Sada je ideálním dárkem pro příznivce whisky. Obsahuje čtyři single malt whisky a jednu blended whisky, z nichž každá představuje jinou chuťovou charakteristiku: květinovou, ovocnou, citrusovou, krémovou a kouřovou. Dále je se doplněn o pipetu a kádinku a také o miniaturku Chivas Regal 12 YO, jedné z nejoblíbenějších skotských na světě. Milovníci whisky mohou zkoumat, experimentovat a testovat své dovednosti a smysly.