Zobrazuji všech 10 výsledků

 • Bushmills 10 Y.O. Single Malt 40,0% 0,7 l – investiční alkohol

  620 

  Bushmills je nejstarší licencovanou irskou palírnou. Koncesi pro výrobu komerční whiskey jí udělil anglický král Jakub I. již v roce 1608. Whiskey se zde vyrábí s vysokým podílem sladového ječmene, trojitou destilací v měděných kotlíkových destilačních zařízeních. Jednosladová whiskey Bushmills 10 Y.O. byla třikrát destilována za použití 100% ječného sladu. Minimálně 10 let zrála převážně v sudech po bourbonu a získala tak nezaměnitelný nádech medu, vanilky a mléčné čokolády. Bushmills 10 Y.O. Single Malt 40,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Bushmills 16 Y.O. Single Malt 40,0% 0,7 l – investiční alkohol

  2 100 

  Bushmills je nejstarší licencovanou irskou palírnou. Koncesi pro výrobu komerční whiskey jí udělil anglický král Jakub I. již v roce 1608. Whiskey se zde vyrábí s vysokým podílem sladového ječmene, trojitou destilací v měděných kotlíkových destilačních zařízeních. 100% ječný slad a zrání v třech různých druzích dřeva, tak vzniká Bushmills 16 Y.O. Má medově mandlové aroma a nezaměnitelnou, komplexní chuť medu, oříškové sladovitosti, ožehnutého dřeva a sladkého portského vína. Bushmills 16 Y.O. Single Malt 40,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Bushmills 21 Y.O. Single Malt 40,0% 0,7 l – investiční alkohol

  4 400 

  Bushmills je nejstarší licencovanou irskou palírnou. Koncesi pro výrobu komerční whiskey jí udělil anglický král Jakub I. již v roce 1608. Whiskey se zde vyrábí s vysokým podílem sladového ječmene, trojitou destilací v měděných kotlíkových destilačních zařízeních. Bushmills 21 Y.O. je vzácnost. Vyráběna je v malých várkách, zraje minimálně 19 let v sudech po bourbonu a španělském sherry oloroso a na závěr ještě dva roky v sudech po Madeiře. Je to komplexní, hluboká whiskey, ve které se snoubí tóny sušeného ovoce s kořeněným, aromatickým sladem a jemnými náznaky ořechů a rozinek. Bushmills 21 Y.O. Single Malt 40,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Bushmills Black Bush 40,0% 0,7 l – investiční alkohol

  520 

  DÁREK – 4 ks Fever-Tree Distillers Cola Bushmills Black Bush 40,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Bushmills Black Bush 40,0% 1,0 l – investiční alkohol

  730 

  DÁREK – 4 ks Fever-Tree Distillers Cola Bushmills Black Bush 40,0% 1,0 l v akci za cenu Kč.

 • Bushmills Black Bush Gift Box 40,0% 0,7 l – investiční alkohol

  570 

  Bushmills je nejstarší licencovanou irskou palírnou. Koncesi pro výrobu komerční whiskey jí udělil anglický král Jakub I. v roce 1608. Whiskey se zde vyrábí s vysokým podílem sladového ječmene, trojitou destilací v měděných kotlíkových destilačních zařízeních. Black Bush je speciálním blendem s 80 % sladové whiskey, jež zrála v sudech po oloroso sherry. To ji dodává jemnou chuť, hedvábnou strukturu a bohatý ovocný nádech se stopou oříšků. Dárkové balení obsahuje lahev a dvě originální sklenice. Bushmills Black Bush Gift Box 40,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Bushmills Black Bush Tuba 40,0% 0,7 l – investiční alkohol

  520 

  Bushmills je nejstarší licencovanou irskou palírnou. Koncesi pro výrobu komerční whiskey jí udělil anglický král Jakub I. v roce 1608. Whiskey se zde vyrábí s vysokým podílem sladového ječmene, trojitou destilací v měděných kotlíkových destilačních zařízeních. Black Bush je speciálním blendem s 80 % sladové whiskey, jež zrála v sudech po oloroso sherry. To ji dodává jemnou chuť, hedvábnou strukturu a bohatý ovocný nádech se stopou oříšků. Láhev je dodávána v dárkové tubě. Doporučujeme Irish Coffee s Bushmills Black Bush Irská káva je charakteristický, ikonický teplý míchaný nápoj, který rafinovaně kombinuje kávu s destilátem. Do irské kávy je potřeba zvolit správnou whiskey, takovou, která nebude s kávou soupeřit, ale dokonale její chuť doplní. Proto řada předních baristů doporučuje do irské kávy Bushmills Black Bush. "Bushmills Black Bush preferujeme pro naší irskou kávu kvůli její komplexnosti a jemnosti. Vynikají v ní ovocné tóny sušených jablek, sladké tóny rozinek a lehký… Bushmills Black Bush Tuba 40,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Bushmills Original + Black Bush Gift Box 40,0% 1,4 l – investiční alkohol

  880 

  Dárkové balení obsahuje jednu lahev Bushmills Black Bush a jednu lahev Bushmills Original. Bushmills je nejstarší licencovanou irskou palírnou. Koncesi pro výrobu komerční whiskey jí udělil anglický král Jakub I. v roce 1608. Whiskey se zde vyrábí s vysokým podílem sladového ječmene, trojitou destilací v měděných kotlíkových destilačních zařízeních. Bushmills Original následně zraje v sudech po bourbonu a po sherry, což ji propůjčuje nádech čerstvého ovoce a vanilky a příjemně hřejivou chuť s dotekem medu a koření. Bushmills lack Bush je speciálním blendem s 80 % sladové whiskey, jež zrála v sudech po oloroso sherry. To ji dodává jemnou chuť, hedvábnou strukturu a bohatý ovocný nádech se stopou oříšků. Bushmills Original + Black Bush Gift Box 40,0% 1,4 l v akci za cenu Kč.

 • Bushmills Original 40,0% 0,7 l – investiční alkohol

  410 

  DÁREK – 4 ks Fever-Tree Distillers Cola Bushmills Original 40,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Bushmills Original 40,0% 1,0 l – investiční alkohol

  490 

  DÁREK – 4 ks Fever-Tree Distillers Cola Bushmills Original 40,0% 1,0 l v akci za cenu Kč.