Zobrazuji všech 15 výsledků

 • God by Godet Gift Box 70,6% 0,35 l – investiční alkohol

  1 730 

  God by Godet představuje koňak nového, surovějšího typu. Jde o koňak s vysokým procentem alkoholu 70,6 % a přímou chutí. Vyroben byl 100% z hroznů z oblasti Petite Champagne a po destilaci byl v plné síle uložen do sudů. Zrál po dobu 4 let v 16tiletých dubových sudech z limousinského lesa o objemu 220 litrů. Před lahvováním nebyl do koňaku přidán karamel ani cukr, koňak nebyl míchán s jinými koňaky a nebyl zředěn vodou. V chuti je olejovitý a poddajný, s mohutným dlouhým závěrem, který přináší jedinečný výbušný zážitek. Název „God by Godet“ odkazuje na andělskou daň, které se díky způsobu výroby tohoto koňaku do nebes odpařilo výrazně méně. Dárkové balení obsahuje lahev o obsahu 350 ml a dvě skleničky. God by Godet Gift Box 70,6% 0,35 l v akci za cenu Kč.

 • Godet Antarctica 40,0% 0,5 l – investiční alkohol

  920 

  První průzračný koňak na světě, který vznikl jako pocta k pokoření jižního pólu Jean-Jacquesem Godetem v roce 2008. Zde se nechal inspirovat čistotou a ryzostí krajiny a vytvořil zcela ojedinělý koňak, kterému vtiskl progresivní chuť, design láhve i netradiční způsob podávání v ledově vychlazeném stavu. Pro výrobu byla použita pouze vzácná odrůda hroznů Folle Blanche. Godet Antarctica 40,0% 0,5 l v akci za cenu Kč.

 • Godet Antarctica Mini 40,0% 0,05 l – investiční alkohol

  140 

  První průzračný koňak na světě, který vznikl jako pocta k pokoření jižního pólu Jean-Jacquesem Godetem v roce 2008. Zde se nechal inspirovat čistotou a ryzostí krajiny a vytvořil zcela ojedinělý koňak, kterému vtiskl progresivní chuť, design láhve i netradiční způsob podávání v ledově vychlazeném stavu. Pro výrobu byla použita pouze vzácná odrůda hroznů Folle Blanche. Godet Antarctica Mini 40,0% 0,05 l v akci za cenu Kč.

 • Godet Cognac Single Cru 22 Y.O. Grande Champagne 40,0% 0,7 l – investiční alkohol

  5 460 

  Godet Single Cru odráží odlišný terroir jednotlivých oblastí regionu Cognac. Nahrazuje dřívější edici Réserve de la Famille. Tento koňak byl vyroben výhradně z hroznů oblasti Grande Champagne, ze kterých vzniká květinová a delikátní eau-de-vie, která má velký potenciál ke zrání. Dlouhých dvacet dva let zrání dalo vzniknout koňaku, který je minerální a krémový, velmi rafinovaný a komplexní. Je to skvost, který potvrzuje, proč jsou hrozny oblasti Grande Champagne tak žádané. Godet Cognac Single Cru 22 Y.O. Grande Champagne 40,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Godet Extra Hors d‘Age 40,0% 0,7 l – investiční alkohol

  19 550 

  Godet Extra Hors d‘Age obsahuje koňaky staré až 45 let. Jde o nápoj velmi robustní chuti s extrémně dlouhým zakončením, skutečný koňak znalců. Tento koňak je prvním, jež byl vytvořen Jean-Edouardem Godetem ze 17. generace rodiny Godetů. Exkluzivitu obsahu podtrhuje designová karafa. Godet Extra Hors d‘Age 40,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Godet Pearadise Poire au Cognac 38,0% 0,5 l – investiční alkohol

  860 

  Tento výjimečný nápoj se vyrábí v omezeném množství spojením velmi jemného koňaku s likérem ze tří pečlivě vybraných odrůd sladkých hrušek. Po smíchání likér dále dozrává půl roku v dubových sudech. Godet Pearadise Poire au Cognac je určen primárně pro dámy a nejlépe se vychutná na ledu jako digestiv ke kávě nebo jako vynikající doplněk long drinků či koktejlů. Godet Pearadise Poire au Cognac 38,0% 0,5 l v akci za cenu Kč.

 • Godet Single Cru 15 Y.O. Grande Champagne 40,0% 0,7 l – investiční alkohol

  3 450 

  Řada Godet Single Cru odráží odlišný terroir jednotlivých oblastí regionu Cognac. Tento koňak byl vyroben výhradně z hroznů z oblasti Grande Champagne, ze kterých vzniká květinová a delikátní eau-de-vie, která má velký potenciál ke zrání. Koňak zrál po destilaci 15 let. Ve vůni se projevují tóny měsíčku, čerstvého manga, rozinek a skořice. Chuť je výrazná a komplexní, s tóny sušeného ovoce a liči. Godet Single Cru 15 Y.O. Grande Champagne 40,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Godet Single Grape Rare Folle Blanche 40,0% 0,7 l – investiční alkohol

  3 450 

  Godet Folle Blanche je jeden z mála koňaků na světě, který se destiluje výhradně z hroznů odrůdy Folle blanche, jež v současné době pokrývá pouze jedno procento všech vinic v oblasti Cognac. Destilát z ní vyrobený lze právem označit za skutečně autentický koňak, který po staletí popíjeli naši předkové, a to až do roku 1870, kdy byla Folle blanche z ekonomickýchdůvodů nahrazena odolnějšími odrůdami. Jde o ojedinělý koňak zrající po dobu dvaceti let. Godet Single Grape Rare Folle Blanche 40,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Godet Single Grape Rare Montils 40,0% 0,7 l – investiční alkohol

  3 450 

  V současné době pokrývá 98 % vinic v oblasti Cognac odrůda Ugni Blanc. Koňaky značky Godet z řady Single Grape jsou vyráběny ze zbývajících 2 %. Vzácné, zapomenuté a skvělé odrůdy, jež zázračně přežily zkázu, kterou v roce 1875 napáchal révokaz neboli phylloxera, a o jejichž pěstování se rodina Godet spolu s místními vinaři zasazují již dvě generace, daly vzniknout jedinečným, odlišným koňakům. Jednou z těchto odrůd je Montils. Koňak vyrobený výhradně z této odrůdy zrál po destilaci 6 až 15 let. Aroma se vyznačuje tóny opáleného dřeva. V hedvábné, plné, zakulacené chuti se projevují tóny briošek, Bourbon vanilky a karamelu. Godet Single Grape Rare Montils 40,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Godet V.S. Classique 40,0% 0,7 l – investiční alkohol

  920 

  V.S. Classique vypráví příběh o měděném destilačním zařízení, na kterém se koňak zrodil. Vyrábí se z hroznů z oblastí Fins Bois a Bons Bois a zraje 3 roky v dubových sudech, což je o 7 měsíců déle, než je doba stanovená pro to, aby se koňak mohl jmenovat V.S. Je to lahodný, přístupný koňak s odkrytým aroma. Vůně čerstvé hrušky a vanilky je doplněna o podtón s příchutí kůže. Godet V.S. Classique 40,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Godet V.S. Classique Gift Box 40,0% 0,7 l – investiční alkohol

  930 

  V.S. Classique vypráví příběh o měděném destilačním zařízení, na kterém se koňak zrodil. Vyrábí se z hroznů z oblastí Fins Bois a Bons Bois a zraje 3 roky v dubových sudech, což je o 7 měsíců déle, než je doba stanovená pro to, aby se koňak mohl jmenovat V.S. Je to lahodný, přístupný koňak s odkrytým aroma. Vůně čerstvé hrušky a vanilky je doplněna o podtón s příchutí kůže. Dárkové balení obsahuje navíc dvě originální sklenice. Godet V.S. Classique Gift Box 40,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Godet V.S.O.P. Original 40,0% 0,7 l – investiční alkohol

  1 500 

  Godet V.S.O.P. Original je zralý desetiletý koňak, vyrobený ze směsi hroznů z oblastí Grande Champagne, Petite Champagne a Fins Bois. Tento koňak je ovlivněn dřevem sudů a dlouhou dobou, kterou v nich strávil. Vyznačuje se jemnou dřevitostí a květinovým nádechem. V chuti se navíc projevují lískové oříšky a broskvový džem. Jde o lahodný koňak, který je na patře příjemně sametový. Godet V.S.O.P. Original 40,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Godet V.S.O.P. Sélection Spéciale Mini 40,0% 0,05 l – investiční alkohol

  170 

  Godet V.S.O.P. Sélection Spéciale Mini 40,0% 0,05 l v akci za cenu Kč.

 • Godet X.O. Fine Champagne Bonaventure 40,0% 0,7 l – investiční alkohol

  3 680 

  Venerable XO (Extra Old) koňak s označením Fine Champagne AOC. Vyrábí se z hroznů z oblastí Grande Champagne (více než 50 %) a Petite Champagne. Jde o jemně vyváženou směs koňaků starých 35 let. Výrazný, komplexní a robustní koňak, jehož charakter a dlouhé zakončení vypovídají o dlouhém stáří, ale zároveň se vyznačuje jemnými, čerstvými tóny typické pro svůj terroir. Ve vůni jde zejména o fialky a jasmín, v chuti se projevují tóny švestek, medu a kůže. Koňak získal řadu ocenění, mimo jiné zlatou Exceptional medaili z chicagského Beverage Testing Institutu. Godet X.O. Fine Champagne Bonaventure 40,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Godet X.O. Gastronome Organic 40,0% 0,7 l – investiční alkohol

  2 760 

  Godet Gastronome byl vytvořen roku 1838 Augustinem Godetem jako extra suchý koňak, ideální jako digestiv. Po více než 150 letech se rozhodla 15. generace rodiny Godetů recepturu oživit. Nový Gastronome Organic z rukou Jean-Edouarda Godeta se vyrábí 100% z organických hroznů výhradně z oblasti Fins Bois a v dubových sudech zraje po dobu 12 let. Jde o velmi suchý koňak s vyzrálou chutí s tóny vlašských ořechů a višní. Godet X.O. Gastronome Organic 40,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.