Zobrazen 1. – 16. z 18 výsledků

 • Hampden Estate 8 Y.O. 46,0% 0,7 l – investiční alkohol

  1 390 

  Jamajská Hampden Estate byla v oblasti Trelawny založena zhruba v roce 1753. V polovině 19. století to bylo právě zde, kde se zrodila nesmírně komplexní technika výroby aromatických rumů s neobyčejně vysokou hladinou esterů, které záhy prosluly po celém světě. Dnes je Hampden jednou z pouhých dvou palíren, které tuto tradici udržují. Roku 2009 se stala majitelem Hampden Estate rodina Husseyů a teprve oni zde navíc zavedli praxi staření rumu. V roce 2018, po 265 letech od zahájení provozu, se stařené rumy z této slavné palírny začaly prodávat. Vyrábějí se za pomoci pramenité vody, přírodní „divoké“ fermentace a výlučně za použití kotlíkových destilačních zařízení. Staří se v tropických podmínkách a neobsahují žádný cukr ani jiné přísady. Aroma: intenzivní a zároveň jemné, s tóny ananasu, mučenky, kůže, kandovaného ovoce, banánů a koření. Chuť: výrazná, fenolová, v popředí koření (hřebíček a skořice) a banány, v pozadí olejové tóny. Závěr: dlouhotrvající, komplexní. Hampden Estate 8 Y.O. 46,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Hampden Estate 8 Y.O. Gift Box 46,0% – investiční alkohol

  1 590 

  Jamajská Hampden Estate byla v oblasti Trelawny založena zhruba v roce 1753. V polovině 19. století to bylo právě zde, kde se zrodila nesmírně komplexní technika výroby aromatických rumů s neobyčejně vysokou hladinou esterů, které záhy prosluly po celém světě. Dnes je Hampden jednou z pouhých dvou palíren, které tuto tradici udržují. Roku 2009 se stala majitelem Hampden Estate rodina Husseyů a teprve oni zde navíc zavedli praxi staření rumu. V roce 2018, po 265 letech od zahájení provozu, se stařené rumy z této slavné palírny začaly prodávat. Vyrábějí se za pomoci pramenité vody, přírodní „divoké“ fermentace a výlučně za použití kotlíkových destilačních zařízení. Staří se v tropických podmínkách a neobsahují žádný cukr ani jiné přísady. Dárkové balení obsahuje láhev a dvě originální sklenice značky Riedel. Aroma: intenzivní a zároveň jemné, s tóny ananasu, mučenky, kůže, kandovaného ovoce, banánů a koření. Chuť: výrazná, fenolová, v popředí koření (hřebíček a skořice) a banány… Hampden Estate 8 Y.O. Gift Box 46,0% v akci za cenu Kč.

 • Hampden Estate HLCF Classic Overproof 60,0% 0,7 l – investiční alkohol

  2 100 

  Jamajská Hampden Estate byla v oblasti Trelawny založena zhruba v roce 1753. V polovině 19. století to bylo právě zde, kde se zrodila nesmírně komplexní technika výroby aromatických rumů s neobyčejně vysokou hladinou esterů, které záhy prosluly po celém světě. Dnes je Hampden jednou z pouhých dvou palíren, které tuto tradici udržují. Roku 2009 se stala majitelem Hampden Estate rodina Husseyů a teprve oni zde navíc zavedli praxi staření rumu. V roce 2018, po 265 letech od zahájení provozu, se stařené rumy z této slavné palírny začaly prodávat. Vyrábějí se za pomoci pramenité vody, přírodní „divoké“ fermentace a výlučně za použití kotlíkových destilačních zařízení. Staří se v tropických podmínkách a neobsahují žádný cukr ani jiné přísady. HLCF Classic je ideální vstupní branou do světa vysokoesterových rumů. Za zkratkou se skrývá rum "Hampden Light Continental Flavoured", intenzivní rum s vysokou hladinou esterů, pohybující se mezi 400 až 600 gr/HLPA. Rum je lahvovaný v overproof… Hampden Estate HLCF Classic Overproof 60,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Hampden Estate HLCF Classic Overproof Gift Box 60,0% 0,7 l – investiční alkohol

  2 490 

  Jamajská Hampden Estate byla v oblasti Trelawny založena zhruba v roce 1753. V polovině 19. století to bylo právě zde, kde se zrodila nesmírně komplexní technika výroby aromatických rumů s neobyčejně vysokou hladinou esterů, které záhy prosluly po celém světě. Dnes je Hampden jednou z pouhých dvou palíren, které tuto tradici udržují. Roku 2009 se stala majitelem Hampden Estate rodina Husseyů a teprve oni zde navíc zavedli praxi staření rumu. V roce 2018, po 265 letech od zahájení provozu, se stařené rumy z této slavné palírny začaly prodávat. Vyrábějí se za pomoci pramenité vody, přírodní „divoké“ fermentace a výlučně za použití kotlíkových destilačních zařízení. Staří se v tropických podmínkách a neobsahují žádný cukr ani jiné přísady. HLCF Classic je ideální vstupní branou do světa vysokoesterových rumů. Za zkratkou se skrývá rum "Hampden Light Continental Flavoured", intenzivní rum s vysokou hladinou esterů, pohybující se mezi 400 až 600 gr/HLPA. Rum je lahvovaný v overproof… Hampden Estate HLCF Classic Overproof Gift Box 60,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Hampden Estate LROK 2018 The Younger 3L 47,0% 3,0 l – investiční alkohol

  7 000 

  Jamajská Hampden Estate byla v oblasti Trelawny založena zhruba v roce 1753. V polovině 19. století to bylo právě zde, kde se zrodila nesmírně komplexní technika výroby aromatických rumů s neobyčejně vysokou hladinou esterů, které záhy prosluly po celém světě. Dnes je Hampden jednou z pouhých dvou palíren, které tuto tradici udržují. Roku 2009 se stala majitelem Hampden Estate rodina Husseyů a teprve oni zde navíc zavedli praxi staření rumu. V roce 2018, po 265 letech od zahájení provozu, se stařené rumy z této slavné palírny začaly prodávat. Vyrábějí se za pomoci pramenité vody, přírodní „divoké“ fermentace a výlučně za použití kotlíkových destilačních zařízení. Staří se v tropických podmínkách a neobsahují žádný cukr ani jiné přísady. LROK je zkratkou pro Light Rum Owen Kelly a je jednou z široké značek rumů, které se v palírně Hampden vyrábí. Jde o rum s vysokou hladinou esterů, která se pohybuje mezi 200 až 400 g/hLPA. Tato značka byla vyrobena v roce 1952 a spadá do… Hampden Estate LROK 2018 The Younger 3L 47,0% 3,0 l v akci za cenu Kč.

 • Hampden Estate Rum Fire 63,0% 0,7 l – investiční alkohol

  850 

  Rum Fire se vyrábí v jamajské destilerii Hampden Estate. Vyrábí se výhradně kotlíkovou destilací a s hladinou obsažených esterů 300-500 gramů spadá do kategorie LROK. Spojuje jemnost a energii, a to v chuti i vůni. Rum Fire se vyznačuje dlouhou chutí, ve které se projevují výrazné a komplexní tóny kvasu, ovoce, květin a bylin, jejichž intenzita vzrůstá. Jsou doplněny stopami dehtu a spáleného cukru, které jsou pro jamajské rumy typické. Rum je lahvovaný při 63 %. Hampden Estate Rum Fire 63,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Hampden Tričko Dámské Bílé L – investiční alkohol

  390 

  Hampden Tričko Dámské Bílé L v akci za cenu Kč.

 • Hampden Tričko Dámské Bílé M – investiční alkohol

  390 

  Hampden Tričko Dámské Bílé M v akci za cenu Kč.

 • Hampden Tričko Dámské Bílé S – investiční alkohol

  390 

  Hampden Tričko Dámské Bílé S v akci za cenu Kč.

 • Hampden Tričko Dámské Černé L – investiční alkohol

  390 

  Hampden Tričko Dámské Černé L v akci za cenu Kč.

 • Hampden Tričko Dámské Černé M – investiční alkohol

  390 

  Hampden Tričko Dámské Černé M v akci za cenu Kč.

 • Hampden Tričko Dámské Černé S – investiční alkohol

  390 

  Hampden Tričko Dámské Černé S v akci za cenu Kč.

 • Hampden Tričko Pánské Bílé L – investiční alkohol

  390 

  Hampden Tričko Pánské Bílé L v akci za cenu Kč.

 • Hampden Tričko Pánské Bílé M – investiční alkohol

  390 

  Hampden Tričko Pánské Bílé M v akci za cenu Kč.

 • Hampden Tričko Pánské Bílé XL – investiční alkohol

  390 

  Hampden Tričko Pánské Bílé XL v akci za cenu Kč.

 • Hampden Tričko Pánské Černé L – investiční alkohol

  390 

  Hampden Tričko Pánské Černé L v akci za cenu Kč.