Zobrazuji všech 8 výsledků

 • Millonario 10 Aniversario Cincuenta Tuba 50,0% 0,7 l – investiční alkohol

  1 100 

  DÁREK – mrazem sušený ananas Millonario 10 Aniversario Cincuenta Tuba 50,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Millonario 10 Aniversario Reserva 40,0% 0,7 l – investiční alkohol

  840 

  Millonario 10 Aniversario Reserva byl vytvořen u příležitosti výročí deseti let od založení rumu Millonario. Zakladatel značky Fabio Rossi rum navrhl jako svěží, aromatickou, lehkou a přístupnou verzi plného nasládlého profilu, který je spojen s rumy Millonario. Přibližně dvě třetiny blendu tvoří rumy, které zrály 6 let v prvně plněných sudech, ve kterých byl předtím uložen bourbon z destilerie Heaven Hill v Kentucky. Vysoký podíl rumů ze sudů po bourbonu dodává lehký a svěží charakter, spolu s tóny vanilky, banánu a bílého ovoce. Zbývající třetina blendu zrála po dobu 10 let jako druhé plnění španělských sudů po Oloroso sherry, které pochází z těch nejlepších vinařství oblasti Jerez. Jde o sudy, které dodávají plnost, strukturu a komplexitu a ze své podstaty sušší a vinný charakter, s tóny hořké čokolády, sultánek, sušených švestek a meruněk. Spojením dvou druhů rumu odlišného stáří, zrání a chutí vznikl lehký rum, jehož chuťový profil je ale věrný rodině rumů Millonario… Millonario 10 Aniversario Reserva 40,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Millonario 10 Aniversario Reserva Box 40,0% 0,7 l – investiční alkohol

  920 

  DÁREK – mrazem sušený ananas Millonario 10 Aniversario Reserva Box 40,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Millonario 10 Aniversario Reserva Tuba 40,0% 0,7 l – investiční alkohol

  920 

  Millonario 10 Aniversario Reserva byl vytvořen u příležitosti výročí deseti let od založení rumu Millonario. Zakladatel značky Fabio Rossi rum navrhl jako svěží, aromatickou, lehkou a přístupnou verzi plného nasládlého profilu, který je spojen s rumy Millonario. Přibližně dvě třetiny blendu tvoří rumy, které zrály 6 let v prvně plněných sudech, vekterých byl předtím uložen bourbon z destilerie Heaven Hill v Kentucky. Vysoký podíl rumů ze sudů po bourbonu dodává lehký a svěží charakter, spolu s tóny vanilky, banánu a bílého ovoce. Zbývající třetina blendu zrála po dobu 10 let jako druhé plnění španělských sudů po Oloroso sherry, které pochází z těch nejlepších vinařství oblasti Jerez. Jde osudy, které dodávají plnost, strukturu a komplexitu a ze své podstaty sušší a vinný charakter, s tóny hořké čokolády, sultánek, sušených švestek a meruněk. Spojením dvou druhů rumu odlišného stáří, zrání a chutí vznikl lehký rum, jehož chuťový profil je ale věrný rodině rumů Millonario… Millonario 10 Aniversario Reserva Tuba 40,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Millonario 15 Reserva Especial 40,0% 0,7 l – investiční alkohol

  1 140 

  Hedvábně jemný peruánský rum se sladkým buketem, který zraje až 15 let metodou solera v sudech z chorvatského dubu, sudech po bourbonu a sudech po oloroso sherry. Tento rum byl oceněn na Mezinárodním rumovém festivalu 2008 v Tampě na Floridě souběžně s rumem Zacapa jako Nejlepší v kategorii a Zlatou medailí mezi prémiovými rumy zrajícími více než 15 let. Každá lahev tohoto rumu je ručně zabalena peruánskými ženami do obalu „toquilla“ vyrobeného z palmového proutí. Millonario 15 Reserva Especial 40,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Millonario XO 40,0% 0,7 l – investiční alkohol

  2 400 

  DÁREK – 2 ks originálních sklenic Millonario XO 40,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Millonario XO Magnum 40,0% 1,5 l – investiční alkohol

  5 700 

  Elegantní, sametová sladkost s dotekem hořké čokolády. Peruánský rum Millonario XO je destilován ze třtinové melasy v destilační koloně a zraje v sudech z chorvatského dubu, v amerických sudech po bourbonu a v sudech po oloroso sherry. Tato směs obsahuje rumy až 20 let staré. Tento rum je oblíben po jídle jako digestiv s tmavou čokoládou. Millonario XO Magnum 40,0% 1,5 l v akci za cenu Kč.

 • Zvýhodněný set = Millonario 10 Reserva + Millonario 15 + Bumbu Original 40,0% 2,1 l – investiční alkohol

  2 590 

  Millonario 10 Aniversario Reserva Millonario 10 Aniversario Reserva byl vytvořen u příležitosti výročí deseti let od založení rumu Millonario. Zakladatel značky Fabio Rossi rum navrhl jako svěží, aromatickou, lehkou a přístupnou verzi plného nasládlého profilu, který je spojen s rumy Millonario. Přibližně dvě třetiny blendu tvoří rumy, které zrály 6 let v prvně plněných sudech, ve kterých byl předtím uložen bourbon z destilerie Heaven Hill v Kentucky. Vysoký podíl rumů ze sudů po bourbonu dodává lehký a svěží charakter, spolu s tóny vanilky, banánu a bílého ovoce. Zbývající třetina blendu zrála po dobu 10 let jako druhé plnění španělských sudů po Oloroso sherry, které pochází z těch nejlepších vinařství oblasti Jerez. Jde o sudy, které dodávají plnost, strukturu a komplexitu a ze své podstaty sušší a vinný charakter, s tóny hořké čokolády, sultánek, sušených švestek a meruněk. Spojením dvou druhů rumu odlišného stáří, zrání a chutí vznikl lehký rum, jehož chuťový profil je ale… Zvýhodněný set = Millonario 10 Reserva + Millonario 15 + Bumbu Original 40,0% 2,1 l v akci za cenu Kč.