Zobrazen 1. – 16. z 39 výsledků

 • Časopis Warehouse #1 31 0,0 l – investiční alkohol

  100 

  Jednatřicáté číslo časopisu Warehouse #1 přináší podrobný pohled na rumové destilerie na ostrově Mauricius i rozhovory s dvěma nesmírně významnými osobnostmi. Tou první je Alexandre Gabriel, vizionář, master blender a majitel společností Maison Ferrand a West Indies Rum Distillery, který stojí za značkami Plantation Rum, Citadelle Gin a Ferrand Cognac. Tou druhou je naopak vysoce uznávaný José Blanco, doutníkový master blender a obchodní ředitel ve společnosti Arturo Fuente. Kromě popisu barové scény v australském Sydney či legendami opředeného Baru Hemingway v pařížském hotelu Ritz se lze dále dočíst o řadě významných značek, jakými jsou Aperol, Cinzano nebo Matusalem. Nechybí ani rady a tipy, jak se správně obléct pro vámi zvolenou gastronomickou událost, či jaký sýr vybrat pro perfektní aperitivo moment. V neposlední řadě nelze pominout ani rozhovor s Pavlou Janečkovou Hájkovou o její knize Vintage Kitchen, v němž mimo jiné prozrazuje, kde se bere inspirace minulostí na… Časopis Warehouse #1 31 0,0 l v akci za cenu Kč.

 • Časopis Warehouse #1 GIN Speciál – investiční alkohol

  300 

  Speciální číslo časopisu Warehouse #1 s prostým názvem GIN se podrobně zabývá kategorií ginu ze všech možných úhlů pohledu. Kromě legislativního vymezení a obsáhlého historického vývoje tohoto destilátu se v něm čtenář může seznámit s popisem základních botanicals používaných při výrobě ginu i s tím, jaké metody se nejčastěji pro extrakci těchto přírodních složek využívají. Zatímco klasifikace ginu se zaměřuje na jednotlivé styly, opravdovou rozmanitost tohoto destilátu přináší až pomyslná ginová cesta kolem světa, která čtenáři postupně krok za krokem představuje jednotlivé značky ginu z portfolia společnosti Ultra Premium Brands. Speciální číslo Warehouse #1 je díky svému komplexnímu pojetí skutečně jedinečným zdrojem informací, který vám ukáže nejen giny z různých koutů světa, ale také možnosti, jak si jej vychutnat v rámci klasických i napůl zapomenutých koktejlů, případně jak lze gin párovat s doutníkem, či jej využít jako unikátní ingredienci při vaření. V neposlední řadě… Časopis Warehouse #1 GIN Speciál v akci za cenu Kč.

 • Warehouse #1 Overproof White Rum Anansi Edition NYE/HM 63,0% 0,7 l – investiční alkohol

  990 

  New Yarmouth Estate, to je tajemná palírna stojící v oblasti Clarendon poblíž palírny Clarendon a cukrovaru Monymusk. Palírna NYE provozuje kotlíkové i kolonové destilační zařízení a říká se, že se zde vyrábí rum Wray & Nephew Overproof a také několik rumů, ze kterých vznikají blendy, takže je možná součástí značek Appleton a řady dalších. Majitelé palírny jsou nesmírně tajuplní, informací je pomálu, a proto jsou i nezávislá plnění velmi vzácná. Jen nedávno se objevilo několik ročníkových rumů z roku 1994. New Yarmouth je považován za svatý grál mnoha rumových nadšenců, kteří se předhánějí, komu se jako prvnímu podaří vstoupit za posvátnou bránu a objevit palírnu zblízka. Dovnitř se zatím nikdo nedostal, ovšem poprvé jsme z palírny získali rum, který doteď neměl nikdo jiný: NYE/HM, nejnovejší rum z řady overproof rumů Warehouse #1. Tento těžký, ovocný rum je lahvován při typicky jamajské síle 63 % s obsahem esterů mezi 500-700 g/HLPA. Ačkoliv si nemůžeme být jistí, říká se, že… Warehouse #1 Overproof White Rum Anansi Edition NYE/HM 63,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Warehouse #1 Overproof White Rum HLCF 63,0% 0,7 l – investiční alkohol

  990 

  Třetí rum ze série Unaged White Rum Series, exkluzivní řady rumů, které pro lahvování vybral Warehouse #1. Bílé rumy představují ryzí produkty destilace, které nejsou ovlivněny dřevem sudů, ve kterých zrály, a poskytují tak možnost přiblížit se jejich původu. HLCF neboli "Hampden Light Continental Flavored" je výsledkem tradiční divoké fermentace a destilace, která se v jamajské oblasti Trelawny udržuje již po staletí. S obsahem esterů mezi 500-600 není tento rum tak intenzivní jako jiné rumy vyráběné v palírně Hampden, přesto jde o funky, ovocný, aromatický rum. Warehouse #1 Overproof White Rum HLCF 63,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Warehouse #1 Overproof White Rum John Crow Edition DOK 63,0% 0,7 l – investiční alkohol

  990 

  Díky úspěchu první řady UPB Unaged White Rum Series můžeme udělat další krok na naší velké výpravě po jamajských destilátech. První rum druhé série pochází z bájemi opředené palírny ležící mezi horami v Cockpit Country a mořem v Trelawny. Na místě, kde vzduch protíná hutná a výrazná vůně vysokoesterových funky rumů a kde legendy žijí dál.. Když jsme u legend, málokterá překoná příběh, jehož tváří je John Crow. Tento šílený příběh začíná zločinem; krádeží spáchanou na pozemku Hampden Estate. Jamajskou pálenku zde v té době kradli členové zločinného spolku z Trelawny, který patřil mezi ty hanebnější sousedy palírny Hampden Estate. Pálenku pojmenovali John Crow, neboť musel mít člověk žaludek silný jako sup, jemuž se na Jamajce říká "John Crow", aby jí mohl pít. A právě v této kradené ohnivé vodě má původ jamajský overproof rum. Používal se nejen na pití, ale také při křtech, odhánění zlých duchů, jako lék, na svatbách atd. Z bílého rumu se stal spitituální lék na vše. V tradici… Warehouse #1 Overproof White Rum John Crow Edition DOK 63,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Warehouse #1 Overproof White Rum River Mumma Edition WP/CJN 63,0% 0,7 l – investiční alkohol

  990 

  Představujeme další legendu v sérii Warehouse #1 Overproof rumů, která se zaměřuje na jamajský folklór. Tentokrát je to říční "mumma", bytost, která v sobě spojuje mořskou pannu a medúzu. Říční mumma ochraňuje sladké vody jamajských řek a říká se, že všechny ryby jsou její děti. Jednou za čas vystoupí z vody a posadí se na kameny na břehu, kde si češe své dlouhé vlasy. Ale nedotýkejte se jí, ani se na ní nedívejte. Nemůžete si být jistí, co udělá, pokud se o to pokusíte. Někdo tvrdí, že stačí, abyste se na ní podívali a upadnete do transu, kdy vás říční mumma stáhne pod hladinu. Proto se říká, že nejlepší je se jí vyhýbat. I my máme pro vás něco svůdného: sladké čerstvé aroma rumu WP/CJN, který vzniká v Lluidas Vale destilací z čerstvé šťávy cukrové třtiny. Jedinečná chuť, která svou svůdností překoná i říční mummu. Vychutnejte si Warehouse Overproof Rum WP/CJN! Warehouse #1 Overproof White Rum River Mumma Edition WP/CJN 63,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Warehouse #1 Overproof White Rum Rolling Calf Edition TECA 63,0% 0,7 l – investiční alkohol

  990 

  Představujeme další legendu v sérii Warehouse #1 Overproof rumů, která se zaměřuje na jamajský folklór. Tentokrát je to Rolling Calf (valící se tele), mýtické stvoření z jamajské folklorní kultury, které patří mezi tzv. Duppies neboli duchy. Říká se, že Rolling Calf je duch mrtvého člověka, který na sebe vzal podobu zvířete, jež se toulá nocí a hledá problematické duše. Říká se, že většině těchto stvoření z nosních dírek šlehá oheň a kouř a kolem krku visí mohutný řetěz. Podle legend je zaslechnout může kdokoli, uvidí je však jen lidé, kteří mají schopnost vidět Duppies neboli duchy. V duchu tohoto mýtického stvoření vám představujeme divoký rum TECA z palírny Long Pond. Neuvěřitelně chutný rum s obsahem esterů 1300 g/hlpa, díky kterým rozhodně ucítíte oheň a kouř. Warehouse #1 Overproof Rum TECA: Poklad z Trelawny! Warehouse #1 Overproof White Rum Rolling Calf Edition TECA 63,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Warehouse #1 Overproof White Rum STCHE 63,0% 0,7 l – investiční alkohol

  990 

  Další rum ze série Unaged White Rum Series, exkluzivní řady rumů, které pro lahvování vybral Warehouse #1. Bílé rumy představují ryzí produkty destilace, které nejsou ovlivněny dřevem sudů, ve kterých zrály, a poskytují tak možnost přiblížit se jejich původu. Tento rum vznikl v jamajské palírně Long Pond, která byla založena v roce 1753 a proslavila se chuťově výraznými, funky rumy, které vznikají autentickýcm destilačním procesem. Zkratka STCE neboli "Simon Thompson Cambridge Estate" odkazuje na klasifikaci dle obsahu esterů, kterou používala palírna Cambridge, jež zanikla v roce 1947. Obsah esterů se v tomto rumu pohybuje mezi 550-700 g/hLPA a jde o ideální rum pro ty, kteří chtějí v chuti nestařeného rumu blíže odhalovat proces výroby. Rum má intenzivní a komplexní chuť, která je pikantní, lehce kyselá a odhaluje zajímavé tóny. Warehouse #1 Overproof White Rum STCHE 63,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Warehouse #1 Overproof White Rum Trelawny Treasure Too VRW červený 63,0% 0,7 l – investiční alkohol

  990 

  Přestavujeme první Warehouse #1 rum roku 2023. Už na první pohled je jasné, že nás v tomto roce čeká zábava. Bílé jamajské rumy výrazné chuti, které znáte pod značkou Warehouse #1 Overproof, mají na etiketě novou přezdívku "WRHS #1" a náš kreativní tým si vysloveně užívá možnost vyřádit se výraznými barvami a nespoutanou grafikou. Tentokrát vás přeneseme do Clarke's Town, domova palírny Long Pond. Máme velkou radost, že vám můžeme představit rumovou klasiku: VRW neboli Vale Royal Wedderburn. Značka se středním obsahem esterů vzdává hold Vale Royal Distillery, jejíž provoz byl ukončen v roce 1959. Pojmenovali jsme jej "Trelawny Treasure Too". Mohl by to být i "Trelawny Treasure Two", ale nechceme tento rum posouvat na druhé místo. Je to poklad, stejně jako ten první, a proto je to prostě "Too". Tento poklad jsme nalahvovali ve čtyřech verzích, které se liší pouze barevností etikety. Modrá odkazuje na jamajské moře a nebe, zelená připomíná hory a džungli, žlutá a červená jsou zase… Warehouse #1 Overproof White Rum Trelawny Treasure Too VRW červený 63,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Warehouse #1 Overproof White Rum Trelawny Treasure Too VRW modrý 63,0% 0,7 l – investiční alkohol

  990 

  Přestavujeme první Warehouse #1 rum roku 2023. Už na první pohled je jasné, že nás v tomto roce čeká zábava. Bílé jamajské rumy výrazné chuti, které znáte pod značkou Warehouse #1 Overproof, mají na etiketě novou přezdívku "WRHS #1" a náš kreativní tým si vysloveně užívá možnost vyřádit se výraznými barvami a nespoutanou grafikou. Tentokrát vás přeneseme do Clarke's Town, domova palírny Long Pond. Máme velkou radost, že vám můžeme představit rumovou klasiku: VRW neboli Vale Royal Wedderburn. Značka se středním obsahem esterů vzdává hold Vale Royal Distillery, jejíž provoz byl ukončen v roce 1959. Pojmenovali jsme jej "Trelawny Treasure Too". Mohl by to být i "Trelawny Treasure Two", ale nechceme tento rum posouvat na druhé místo. Je to poklad, stejně jako ten první, a proto je to prostě "Too". Tento poklad jsme nalahvovali ve čtyřech verzích, které se liší pouze barevností etikety. Modrá odkazuje na jamajské moře a nebe, zelená připomíná hory a džungli, žlutá a červená jsou zase… Warehouse #1 Overproof White Rum Trelawny Treasure Too VRW modrý 63,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Warehouse #1 Overproof White Rum Trelawny Treasure Too VRW zelený 63,0% 0,7 l – investiční alkohol

  990 

  Přestavujeme první Warehouse #1 rum roku 2023. Už na první pohled je jasné, že nás v tomto roce čeká zábava. Bílé jamajské rumy výrazné chuti, které znáte pod značkou Warehouse #1 Overproof, mají na etiketě novou přezdívku "WRHS #1" a náš kreativní tým si vysloveně užívá možnost vyřádit se výraznými barvami a nespoutanou grafikou. Tentokrát vás přeneseme do Clarke's Town, domova palírny Long Pond. Máme velkou radost, že vám můžeme představit rumovou klasiku: VRW neboli Vale Royal Wedderburn. Značka se středním obsahem esterů vzdává hold Vale Royal Distillery, jejíž provoz byl ukončen v roce 1959. Pojmenovali jsme jej "Trelawny Treasure Too". Mohl by to být i "Trelawny Treasure Two", ale nechceme tento rum posouvat na druhé místo. Je to poklad, stejně jako ten první, a proto je to prostě "Too". Tento poklad jsme nalahvovali ve čtyřech verzích, které se liší pouze barevností etikety. Modrá odkazuje na jamajské moře a nebe, zelená připomíná hory a džungli, žlutá a červená jsou zase… Warehouse #1 Overproof White Rum Trelawny Treasure Too VRW zelený 63,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Warehouse #1 Overproof White Rum Trelawny Treasure Too VRW žlutý 63,0% 0,7 l – investiční alkohol

  990 

  Přestavujeme první Warehouse #1 rum roku 2023. Už na první pohled je jasné, že nás v tomto roce čeká zábava. Bílé jamajské rumy výrazné chuti, které znáte pod značkou Warehouse #1 Overproof, mají na etiketě novou přezdívku "WRHS #1" a náš kreativní tým si vysloveně užívá možnost vyřádit se výraznými barvami a nespoutanou grafikou. Tentokrát vás přeneseme do Clarke's Town, domova palírny Long Pond. Máme velkou radost, že vám můžeme představit rumovou klasiku: VRW neboli Vale Royal Wedderburn. Značka se středním obsahem esterů vzdává hold Vale Royal Distillery, jejíž provoz byl ukončen v roce 1959. Pojmenovali jsme jej "Trelawny Treasure Too". Mohl by to být i "Trelawny Treasure Two", ale nechceme tento rum posouvat na druhé místo. Je to poklad, stejně jako ten první, a proto je to prostě "Too". Tento poklad jsme nalahvovali ve čtyřech verzích, které se liší pouze barevností etikety. Modrá odkazuje na jamajské moře a nebe, zelená připomíná hory a džungli, žlutá a červená jsou zase… Warehouse #1 Overproof White Rum Trelawny Treasure Too VRW žlutý 63,0% 0,7 l v akci za cenu Kč.

 • Warehouse #1 Tričko John Crow Bílé L – investiční alkohol

  300 

  Warehouse #1 Tričko John Crow Bílé L v akci za cenu Kč.

 • Warehouse #1 Tričko John Crow Bílé M – investiční alkohol

  300 

  Warehouse #1 Tričko John Crow Bílé M v akci za cenu Kč.

 • Warehouse #1 Tričko John Crow Bílé XL – investiční alkohol

  300 

  Warehouse #1 Tričko John Crow Bílé XL v akci za cenu Kč.

 • Warehouse #1 Tričko John Crow Bílé XXL – investiční alkohol

  300 

  Warehouse #1 Tričko John Crow Bílé XXL v akci za cenu Kč.